PDN Impuls Kropki

Oferta szkoleń dla dyrektorów

Warsztaty realizowane w formie stacjonarnej i online dla dyrektorów szkół i przedszkoli: Wartościowe zarządzanie, efektywna komunikacja, SIO, kontrola zarządcza, szkoła w chmurze, sesje cochingowe.

Katalog szkoleń

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Kurs
Wartościowego
Zarządzania©

Usprawnienie zarządzania szkołą z wykorzystaniem platformy Office 365 dla edukacji

Procesowe wspomaganie a nadzór pedagogiczny dyrektora szkoły

Efektywna obserwacja i udzielanie informacji zwrotnej przez dyrektora

Edukacja włączająca

Social media a efektywna promocja szkoły

Kontrola zarządcza - obowiązki dyrektora szkoły

System Informacji Oświatowej (SIO) – wskazówki merytoryczne i techniczne

Indywidualne i grupowe sesje rozwojowe z zastosowaniem certyfikowanych narzędzi

Szkolenie szyte na miarę

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów – praktyków, którzy dzielą się własnym doświadczeniem i pracują w oparciu o sprawdzone rozwiązania

Uczestnicy otrzymują zaświadczenia o ukończenia szkolenia wydane przez Placówkę Doskonalenia Nauczycieli IMPULS.

Terminy realizacji szkoleń stacjonarnych i online do indywidualnego uzgodnienia.

Szkolenie trwa
od 4 do 5 h dydatktycznych

Liczba uczestników szkolenia
online max. 20 osób
stacjonarnie 25 osób

Zaświadczenia o ukończenia szkolenia wydane przez Placówkę Doskonalenia Nauczycieli

NA MIARĘ TWOICH MOŻLIWOŚCI

Szkolenia w formie stacjonarnej lub online

mindsonar-1
GLOBAL-BUSINESS.png

Wartość samopoznania

Szkolenia grupowe lub sesje indywidualne umożliwiające samopoznanie, z zastosowaniem certyfikowanych narzędzi [MindSonar®, MTQ48, ILM72, Insightful Profiler™ (iP121)].